Kategórie
 
 
 
 
 
Viazače betonárskych sietí a plotov
Vyberte si z ponuky
 
 

Stavebníctvo sa pri stavbách základov, montáží a budovaní betonárskych sietí a plotov nezaobídu bez kvalitných a pevných armovacích drôtov, ako aj viazačov na drôty. Pre naozaj pevné osadenie pletiva a sietí je nevyhnutná súčasť vysoko odolných a kvalitných armovacích doplnkov, ktoré nájdete aj u nás. Okrem prvotriednych a spoľahlivých viazacích drôtov máme na predaj špičkové viazačky na armovanie za vynikajúce ceny.

 

Viazacie drôty s praktickým očkom

 

Viazacie drôty alebo upínače sú pri armovaní nepostrádateľnou súčasťou. Najčastejšie sa využívajú pri montážach a zväzovaní betonárskeho pletiva, roxorov i pri armovacích prácach. Na konci každého viazacieho drôtu sa nachádza oko, vďaka ktorému je možné pletivo pomocou viazačky pripevniť alebo uviazať na železobetónové stĺpiky. Pri výbere viazacích drôtov si treba všímať parametre a špecifikácie vzhľadom na účel a použitie drôtov:

 

  • dĺžka drôtov
  • priemer drôtov
  • povrchová úprava
  • veľkosť a priemer oka

 

Viazacie drôty sú veľmi odolné, pevné a zároveň dostatočne ohybné, čo výrazne uľahčuje prácu na každej stavbe. Každé očko drôtu sa jednoducho a rýchlo uviaže pomocou viazačky na stĺpiky. Pred každým armovaním je však dôležité dbať na parametre, aby bolo pletivo dokonale uviazané a pevné.

 

Vysoko účelná viazačka na roxory a viazacie drôty

 

Kvalitná a vysoko odolná viazačka na betonárske siete a roxory je skvelým a praktickým pomocníkom. Vďaka svojej krátkej dĺžke a ľahkej hmotnosti je viazačku možné použiť aj na ťažko dostupných miestach s limitovaným prístupom. Manipulácia s ručnou viazačkou je pri zväzovaní viazacích drôtov s očkom a upevňovaní pletiva veľmi komfortná a rýchla, pričom je schopná viazať aj pri maximálnej záťaži.

Armovacie viazačky nie sú všetky rovnaké, preto si pri každom výbere starostlivo všímajte informácie ohľadom dĺžky, materiálu, či ergonómie.

 

  • Dĺžka – viazačka armovacích sietí a roxorov s krátkou dĺžkou má menší počet otáčok na jeden záber. Pri väčšej dĺžke viazačky je práca o niečo rýchlejšia a komfortnejšia s väčším počtom otáčok.
  • Ergonómia – keďže sú viazačky expertmi na armovanie aj na naozaj pevné zväzovanie roxoru a tyčí, či spájanie a upevňovanie pletiva a drôtov, správna ergonómia viazača je základom. Zabráni vám tak nepohodliu pri prácu či tvorbe rôznych otlakov, pľuzgierov.
 
 
Vyberte si z ponuky

Viazače betonárskych sietí a plotov

Zoradiť podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:
 
Viazač betonárskych sietí roxorov malý Edma® Profi Twister

Viazač betonárskych sietí roxorov malý Edma® Profi Twister

Profesionálna ručná viazačka EDMA 0427 skrátená verzia pre armovanie betónu
20,38 € 20 €
+20 b.
{categ_info}
ED_042755
Viazač betonárskych sietí roxorov veľký Edma® Profi Tornado

Viazač betonárskych sietí roxorov veľký Edma® Profi Tornado

Profesionálna viazačka EDMA 0455 TORNADO PRO dlhá verzia pre armovanie betónu
22,22 € 22 €
+22 b.
{categ_info}
ED_045555

 
 
Navštívili ste
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia