Kategórie
 
 
 
 
 
Sekery a kliny
 
 

Hľadáte kvalitne prepracované a dostatočne odolné ručné sekery? Ďalej hľadať už nemusíte a nakupujte radšej online u profesionálov. Na porovnanie s kamenným obchodom si u nás môžete vybrať spomedzi niekoľkých druhov sekier určených presne podľa vašich požiadaviek, a to za skvelé ceny a od spoľahlivého a renomovaného švédskeho výrobcu Hultafors. Vyberte pre seba to najlepšie!

 

Sekery už neodmysliteľne patria k vonkajšiemu prostrediu a aktivitám v prírode, na dvore, chalupe, záhrade a hoci aj pri kempovaní. Verte, že kvalitná sekera na drevo sa vám naozaj zíde vždy. Vybrať si môžete z rôznych druhov:

 

  • Kempingové a trampské sekery – sú ideálnym ručným náradím pre akékoľvek outdoorové aktivity, pri kempovaní, opekačke alebo turistike. Tieto sekery sú zväčša ľahké, odolné a najmä praktické pre všetkých outdoor nadšencov.

 

  • Lovecké sekery – vo výbave každého lovca a poľovníka by tieto sekery nemali jednoznačne chýbať. Sú síce o niečo ťažšie v porovnaní s kempingovými sekerami, no o to prepracovanejšie a vhodné pre jednoduché práce v lese a pri práci či sťahovaní už ulovenej zveri.

 

  • Káľacie sekery – sa vám zídu už na väčšie a mohutnejšie drevené polená a s ktorými si poradíte aj pri menšom výrube.

 

  • Štiepacie sekery – univerzálne ručné náradie, ktoré si nájde svoje miesto v každej domácnosti alebo na chate. So štiepacími sekerami si ľahko poradíte so štiepaním väčším polien. Ak vyslovene nepotrebujete mať štiepaciu sekeru, postačia vám aj takzvané kliny, ktoré sa do dreva jednoducho vštiepia kladivom.

 

  • Tesárske sekery – špeciálne sekery určené pre tesárske práce a pre práce s drevom. Tenké, dlhé a rovné ostrie vám zaručí pohodlnú manipuláciu a vyššiu presnosť pri zasekávaní.

 

  • Hádzacie sekery – hoci v minulosti využívali tieto sekery drevorubači, dnes patria najmä do prostredia súťažného hádzania, ktoré je čoraz viac populárnejšie.
 
 
Vyberte si z ponuky

Sekery a kliny

Zoradiť podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:

 
Klín Hultafors® VK 1200 RA, hmotnosť 1200 g

Klín Hultafors® VK 1200 RA, hmotnosť 1200 g

47,94 €
+47 b.
{categ_info}
HF_840620
Klín štiepací, hmotnosť 2500 g, hladký s drážkou, Extol®Craft

Klín štiepací, hmotnosť 2500 g, hladký s drážkou, Extol®Craft

12,50 €
+12 b.
{categ_info}
EC_13813

 
 
Navštívili ste
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia