Kategórie
 
 
 
 
 

O Náradíčko.sk

 

IBA KVALITNÉ NÁRADIE SVETOZNÁMYCH ZNAČIEK AKO SÚ NAPR. MAKITA, BOSCH, HUSQVARNA, NAREX, METABO, DREMEL, HERON, TELWIN A MNOHO INÝCH OVERENÝCH ZNAČIEK NÁRADIA ZA SUPER CENY NA NÁRADÍČKO.SK

Našim cieľom je predávať také náradie, záhradné náradie, aku náradie, generátory, čerpadlá, pohony na brány, zabezpečovaciu techniku, brúsky na nože a iné, ktoré patria medzi svetovú špičku a sami ich používame. 

Každý z nás používa náradie, či už značky Makita, Bosch, Metabo, Narex, Husqvarna, Dremel, Metabo, Heron, Telwin a iné.. Je však ťažké sa orientovať v dnešnej ponuke a zvoliť si to správne náradie.

V samotných popisoch výrobkov nájdete všetky informácie, ktoré potrebujete pre kvalitný a správny výber.

Našou prácou na Naradíčko.sk sme si získali dôveru mnohých ľudí a nechceme ju sklamať.

Je proti našej profesionalite a etike ponúkať náradie, o ktorom nie sme presvedčení a v žiadnom prípade nebudeme odporúčať náradie, ktoré je nekvalitné.

Preto na Náradíčko.sk nájdete len náradie kvalitné a za super ceny, žiadna "čína" ako inde. Akékoľvek náradie, či už elektrické, akumulátorové, záhradné, ale aj iné produkty, z ktorých si určite vyberiete, zaručene budete všetci spokojní.

Ponúkame len výrobky, ktoré pochádzajú z oficiálnej slovenskej distribúcie, s návodom na použitie v slovenskom jazyku. Zabezpečíme kompletný záručný a pozáručný servis v oficiálnych servisných strediskách SR.

Chceme poskytovať výborné služby a ponúkať osvedčené náradie.

Vážime si Vašu dôveru!

Za tím Náradíčko Roman Olša

spoluzakladateľ Náradíčko.sk

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia