Kategórie
 
 
 
 
 

Kombinovaný prípravok pre čelné aj polyfúzne zvarovanie Dytron® ST-200

Kombinovaný prípravok pre čelné aj polyfúzne zvarovanie Dytron® ST-200
zväčšiť obrázok
Doprava zdarma
0948 948 978Po - Pia: 8:00 - 16:00
Vlastníme certifikát Bezpečného nákupu Naradicko.sk vlastní certifikát SAEC – Bezpečný nákup, ktorý udeľuje slovenská asociácia pre elektronický obchod ako tuzemská autorita pre oblasť elektronického obchodu. Naradicko.sk spĺňa všetky predpisy stanovené touto asociáciou a každoročne musí prejsť novou certifikáciou.
Tento certifikát je zárukou bezrizikového nákupu.
3201
Vaša cena: 5.680 € bez DPH
6.816 € s DPH
Kód produktu:DY_04915
Výrobca:Dytron
Záručná doba: 2 roky
EAN:
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 4 dni
Zváračka plastov Dytron
+6816 b.

Kombinovaný prípravok pre čelné aj polyfúzne zvarovanie Dytron® ST-200

Zváračka plastov Dytron

Mechanické zariadenie ST 200 umožňuje čelné zváranie potrubia do priemeru 200 mm v plynulo nastaviteľnom uhle 0° až 30°. Komplety sú konštruované pre použitie v dielni aj v teréne. Vynikajú mobilitou: napríklad práca pri strope je vďaka ich malej hmotnosti ďaleko ľahšia, ako to bolo pri skôr používaných prípravkoch.

Vďaka prepracovanej konštrukcii možno ľahko zvárať aj vo veľmi zložitých podmienkach priestorových aj technologických - napríklad tesne pri stene nádrže. Problém nie je ani upínanie tenkostenných tvaroviek, je tak možné zvárať aj kanalizačné potrubie. Oddeliteľný nerezový rám dovoľuje odľahčiť a zmenšiť samotnú upínaciu časť a tým umožniť prácu v stiesnených podmienkach, napr. pri práci pod stropom. Týmto zariadením je možné zvárať potrubie pre rozvody vody a kanalizácie.

Je vybavené vložkami, ktoré umožňujú zváranie dlhých úsekov trubiek i špeciálnych tvaroviek. Zariadenie je vybavené elektrickým zváracím zrkadlom a elekrickým hoblíkom.

 • Oddeliteľný rám: ST 200 umožňujú demontovať základný rám, čím sa výrazne zmenší hmotnosť celého zariadenia. Zjednoduší sa výrazne manipulácia napr. pri zváraní potrubia vysoko pri strope.
 • Uhlový zvar: Zariadenie ST 200 umožňuje zváranie rúr pod uhlom. Tento uhol je možné nastaviť v rozsahu 0° až 30° (resp. 2x15°). Pre zváranie pod uhlom sa použijú široké strmene, ktoré umožňujú silnejšie uchytenie zváranej rúry a zabraňujú jej deformácii pri vyššom prítlaku zvárania.
 • Zvar pri stene nádrže: Pri zváraní krátkych hrdiel (napr. tesne pri ústiu nádrže) možno použiť pre uchytenie zváranej rúry úzke strmene. Pre zariadenie ST 200 stačí k privareniu hrdlo o dĺžke 90 mm
 • Zváranie ľubovoľných tvaroviek: Zariadenie umožňuje zvárať tvarovky s minimálnym nárokom na upnutie, v praxi potom je možné zvárať tvarovky odrezané v ľubovoľnom uhle.
 • Nastavenie súosovosti rúr: Pomocou posuvných suportov je možné nastavovať zvislú aj vodorovnú korekciu zváranej rúry, ktoré nájde uplatnenie hlavne pri zváraní deformovaných tenkostenných rúr.

Dimenzia (mm)

90 – 200 mm

Príkon zváračky (W)

1500 W

Napájanie (V)

230 V

Regulácia teploty

elektronický regulátor

Rozsah teplôt (°C)

180 – 280 °C

Signalizácia teploty

LED dióda

Hoblík

elektrický

Hmotnosť

52 Kg

Katalógové číslo: 04915 Kombinovaný prípravok pre čelné aj polyfúzne zvarovanie Dytron ST-200

 • Upínací prípravok
 • Zváracie zrkadlo Polys P-4a 1500W
 • Elektrický hoblík
 • Stojan na hoblík a zváračku
 • Sada redukčných vložiek
 • Imbusový kľúč 4, 5, 6 mm

 


Vážený zákazník,

nákupom z nášho e-shopu Naradicko.sk nám prejavíte svoju dôveru. My si vašu dôveru vážime a ak sa vyskytne taká nepríjemnosť akou je reklamácia, je našou povinnosťou sa postarať o nápravu a každú reklamáciu riešiť k vašej spokojnosti, rýchlo a komfortne. Tento produkt pochádza zo slovenských distribučných zdrojov, preto má na území Slovenskej republiky plnú servisnú podporu, rovnakú ako na produkty zakúpené v akejkoľvek kamennej predajni.

Ak potrebujete reklamovať zakúpený produkt, kliknite prosím na tlačidlo „Nová reklamácia“, ktorý nájdete nižšie, alebo v záložke „Reklamácie“ v hornej časti stránky a vyplňte reklamačný formulár.

Následne si vytlačte sprievodný list reklamácie, ktorý zašlite spolu s reklamovaným produktom na adresu:

Liberté Slovakia s. r. o. 
Súťažná 14 
821 08 Bratislava

 

My sa budeme snažiť v najkratšej možnej dobe reklamáciu vybaviť k Vašej spokojnosti a o priebehu reklamácie Vás budeme informovať SMS správami a emailom, pretože iba informovaný zákazník je spokojný zákazník.

Po vybavení reklamácie Vám produkt zašleme späť na naše náklady.

Záruka sa uplatňuje na základe záručného listu. Potvrdený záručný list zasielame spolu s objednaným produktom.

 

ZÁRUČNÁ DOBA PRI POUŽITÍ NA SÚKROMNÉ ÚČELY

Záručná doba na tento produkt je 24 mesiacov, pokiaľ sa produkt používa na súkromné účely.

 

ZÁRUČNÁ DOBA PRI POUŽITÍ NA PODNIKATEĽSKÉ ÚČELY

Záručná doba na tento produkt je 12 mesiacov, pokiaľ sa produkt používa na podnikanie a profesionálne používanie (záručná doba na produkty, ktoré sa používajú na účel podnikania nie je stanovená občianskym zákonníkom a stanovuje ju výrobca).

 

ZÁRUKA SA VZŤAHUJE NA...

Záruka sa vzťahuje na všetky funkčné závady, ktoré sa vyskytnú behom doby záruky a u ktorých bude preukázané, že vznikli výrobnou chybou alebo vadou materiálu. Chyby, spôsobené prirodzeným opotrebovaním, neprimeraným zachádzaním alebo nesprávnym používaním, nerešpektovaním alebo porušením prevádzkových predpisov, nevhodnými prevádzkovými prostriedkami, preťažením, použitím k inému účelu, ako je výrobok určený, vlastnými alebo cudzími zásahmi alebo z iných dôvodov, za ktoré výrobca neručí, sú zo záruky vylúčené.

 

Po uplynutí záručnej doby produktu poskytujeme aj pozáručný servis.

 
 
Navštívili ste
Kombinovaný prípravok pre čelné aj polyfúzne zvarovanie Dytron® ST-200

Kombinovaný prípravok pre čelné aj polyfúzne zvarovanie Dytron® ST-200

Zváračka plastov Dytron
6.816 €
Doprava zdarma
533Zariadenia s ručným posuvom
DY_04915
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia