Kategórie
 
 
 
 
 

Hlavica násuvná 1/4" 4-hran, 6HR/9 mm vnútorný 6-hran, Fortum®

Hlavica násuvná 1/4" 4-hran, 6HR/9 mm vnútorný 6-hran, Fortum®
Hlavica násuvná 1/4" 4-hran, 6HR/9 mm vnútorný 6-hran, Fortum®
 
0948 948 978Po - Pia: 8:00 - 16:00
Vlastníme certifikát Bezpečného nákupu Naradicko.sk vlastní certifikát SAEC – Bezpečný nákup, ktorý udeľuje slovenská asociácia pre elektronický obchod ako tuzemská autorita pre oblasť elektronického obchodu. Naradicko.sk spĺňa všetky predpisy stanovené touto asociáciou a každoročne musí prejsť novou certifikáciou.
Tento certifikát je zárukou bezrizikového nákupu.
5317
Vaša cena: 0,83 € bez DPH
1 € s DPH
Kód produktu:FO_4701409
Výrobca:Fortum
Záručná doba: 2 roky
EAN:
EAN kód: 1859512693262
Parametre
Produkt pochádza zo slovenskej distribúcieTento produkt pochádza zo slovenských distribučných zdrojov, preto má na území SR plnú servisnú podporu - rovnakú ako na produkty zakúpené v akejkoľvek kamennej predajni.:Áno
Výrobca:Fortum
Názov produktu:Hlavica násuvná
Katalógový kód výrobcu:4701409
Produkt dodávaný ako:Samostatný produkt
Uživateľská trieda:Profi
Prevádzkový režim:Ručný
Upínanie:1/4" vnútorný 4-hran
1/4" 4-hran upínanie1/4\" 4-hran upínanie:Áno
Profil:Vnútorný 6-hran /označenie 6HR/
Veľkosť profilu:6HR/9 mm vnútorný 6-hran
Typ hlavice podľa dĺžky:Ktátky
Dĺžka:25 mm
Profil vnútorný 6-hran /označenie 6HR/Profil vnútorný 6-hran /označenie 6HR/:Áno
Rozmer "L":25 mm
Rozmer "D1":13 mm
Rozmer "D2":13 mm
Hmotnosť:15 g
Magnetická hlavica:Nie
Materiál hlavice:Chróm-vanádiová oceľ
Norma:DIN 3124ISO 2725-1
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 2 dni
Extrémne odolný a šetrný kľúč / hlavica / orech nástrčný Fortum® 1/4", 6-hran. Zatiahnete alebo uvoľníte každú maticu, dokonca umožňuje uchopiť aj poškodené matice vďaka profilu DYNAMIC DRIVE™.
+1 b.
Špeciálne ponuky platné iba s kúpou tohoto produktu
Pridať označené ponuky, spolu s Hlavica násuvná 1/4" 4-hran, 6HR/9 mm vnútorný 6-hran, Fortum®
Zobraziť viac
Zobraziť menej

Prinášame Vám dielenské náradie Fortum – náradie renomovaného svetového výrobcu profesionálneho náradia s dlhoročnou skúsenosťou.

Cieľom spoločnosti Fortum bolo vytvoriť náradie špičkovej kvality, na ktoré sa budete môcť spoľahnúť v akýchkoľvek podmienkach.

Zamerali sa preto na starostlivú voľbu overených materiálov, špičkové technológie spracovania a náročné záťažové testy. A pretože sa na vývoji značky Fortum podieľajú ľudia, ktorí sú s náradím zvyknutí pracovať, ich náradie prináša prekvapivé patentované vylepšenia, ktoré profesionál ocení.

Značka Fortum je zárukou, že do rúk dostávate náradie s dlhou životnosťou, maximálnou funkčnosťou a vynikajúcou ergonómiou – a vždy niečo navyše.

Materiály použité na výrobu náradia Fortum predstavujú úplnú špičku.

S profesionálnou hrdosťou Vám prinášame náradie značky fortum, pretože náradie Fortum je totiž určené pre absolútne nasadenie v akýchkoľvek podmienkach.

Kľúč / hlavica / orech nástrčný Fortum® 1/4", 6-hran

Extrémne odolný a šetrný orech Fortum. Zatiahnete alebo uvoľníte každú maticu, dokonca umožňuje uchopiť aj poškodené matice vďaka profilu DYNAMIC DRIVE™.

Orechy Fortum sú vykované z chróm-vanádovej ocele 61CrV5.

Materiály

61CrV5 a 61CrV4

(označovaná tiež 6150 a 6140) je najvyššia trieda chróm-vanádovej ocele. Kalená a povrchovo upravená matným tvrdochrómom pre dosiahnutie optimálnej povrchovej tvrdosti a odolnosti voči korozívnym vplyvom, je táto oceľ použitá pre všetky diely s výnimkou tých najexponovanejších.

  • 1 kus.................... Kľúč / hlavica / orech nástrčný Fortum®, 1/4", 6-hran, 9 mm ¦ katalógové  číslo: 4701409


Vážený zákazník,

nákupom z nášho e-shopu Naradicko.sk nám prejavíte svoju dôveru. My si vašu dôveru vážime a ak sa vyskytne taká nepríjemnosť akou je reklamácia, je našou povinnosťou sa postarať o nápravu a každú reklamáciu riešiť k vašej spokojnosti, rýchlo a komfortne. Tento produkt pochádza zo slovenských distribučných zdrojov, preto má na území Slovenskej republiky plnú servisnú podporu, rovnakú ako na produkty zakúpené v akejkoľvek kamennej predajni.

Ak potrebujete reklamovať zakúpený produkt, kliknite prosím na tlačidlo „Nová reklamácia“, ktorý nájdete nižšie, alebo v záložke „Reklamácie“ v hornej časti stránky a vyplňte reklamačný formulár.

Následne si vytlačte sprievodný list reklamácie, ktorý zašlite spolu s reklamovaným produktom na adresu:

Liberté Slovakia s. r. o. 
Súťažná 14 
821 08 Bratislava

 

My sa budeme snažiť v najkratšej možnej dobe reklamáciu vybaviť k Vašej spokojnosti a o priebehu reklamácie Vás budeme informovať SMS správami a emailom, pretože iba informovaný zákazník je spokojný zákazník.

Po vybavení reklamácie Vám produkt zašleme späť na naše náklady.

Záruka sa uplatňuje na základe daňového dokladu. Spoločnosť Fortum k svojim produktom nevystavuje záručné listy. 

 

ZÁRUČNÁ DOBA

Záručná doba na tento produkt je 24 mesiacov.

 

ZÁRUKA SA VZŤAHUJE NA...

Záruka sa vzťahuje na všetky funkčné závady, ktoré sa vyskytnú behom doby záruky a u ktorých bude preukázané, že vznikli výrobnou chybou alebo vadou materiálu. Chyby, spôsobené prirodzeným opotrebovaním, neprimeraným zachádzaním alebo nesprávnym používaním, nerešpektovaním alebo porušením prevádzkových predpisov, nevhodnými prevádzkovými prostriedkami, preťažením, použitím k inému účelu, ako je výrobok určený, vlastnými alebo cudzími zásahmi alebo z iných dôvodov, za ktoré výrobca neručí, sú zo záruky vylúčené.


 
 
Navštívili ste
Hlavica násuvná 1/4" 4-hran, 6HR/9 mm vnútorný 6-hran, Fortum®

Hlavica násuvná 1/4" 4-hran, 6HR/9 mm vnútorný 6-hran, Fortum®

Extrémne odolný a šetrný kľúč / hlavica / orech nástrčný Fortum® 1/4", 6-hran. Zatiahnete alebo uvoľníte každú maticu, dokonca umožňuje uchopiť aj poškodené matice vďaka profilu DYNAMIC DRIVE™.
1 €
Akumulátorové náradie
FO_4701409
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia