Kategórie
 
 
 
 
 

Kliešte samosvorné Irwin® The Original™, 12LC, dĺžka 300 mm, kapacita čeľustí 79 mm, veľké čeľuste

0948 948 978Po - Pia: 8:00 - 16:00
Vlastníme certifikát Bezpečného nákupu Naradicko.sk vlastní certifikát SAEC – Bezpečný nákup, ktorý udeľuje slovenská asociácia pre elektronický obchod ako tuzemská autorita pre oblasť elektronického obchodu. Naradicko.sk spĺňa všetky predpisy stanovené touto asociáciou a každoročne musí prejsť novou certifikáciou.
Tento certifikát je zárukou bezrizikového nákupu.
8261
Vaša cena: 21,67 € bez DPH
26 € s DPH
Kód produktu:IW_12L3
Výrobca:Irwin
Záručná doba: 2 roky
EAN:
EAN kód: 38548001210
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 7 dní
Samosvorné kliešte ideálne na aplikácie ako sú upínacie práce a pridržanie.
+26 b.

  • Veľmi vhodné pre bezpečné zovretie a otáčanie rôznych tvarov, vrátane guľatých rúr, štvorcových alebo šesťhranných skrutiek a svorníkov, atď. Ideálne pre prípady, kde je potrebný vysoký krútiaci moment .
  • Kliešte s veľkými čeľusťami rozširujú možnosti použitia samosvorných klieští na veľa nových oblastí. Vynikajúce pre inštalatérov a automechanikov.
  • Samoprítlačná spodná čeľusť: Mechanizmus čeľustí poskytuje extrémne silné zovretie. Čap umožňuje zarovnať čeľusť s materiálom a zaistiť tak maximálne zovretie bez preklzávania.
  • Nastavovacia imbusová skrutka: Zaisťuje kontrolovateľné utiahnutie a pritláča materiály k sebe. Umožňuje ľahké roztvorenie čeľustí a znemožňuje náhodné uvoľnenie.
  • Robustná konštrukcia zaisťuje veľmi dlhú životnosť. Vysoko legovaná oceľ je tepelne upravená pre maximálnu odolnosť.

 

Samosvorné kliešte VISE-GRIP® boli vynájdené v roku 1924 kováčom v mestečku DeWitt v Nebraske. Dánsky imigrant William Petersen vynašiel vo svojej kováčskej dielni prvé samosvorné kliešte a začal ich zo svojho voza predávať farmárom a ľuďom z okolitých dedín. Svoj nápad si patentoval a dal mu názov VISE-GRIP®.

Od tejto doby značka VISE-GRIP® získala svetovú povesť jednotky v obore samosvorných klieští.  Základnými hodnotami značky VISE-GRIP® sú inovácie a kvalita. Po týchto nástrojoch, ktoré na každom kroku znovu a znovu dokazujú svoju kvalitu, siahnu remeselníci vždy ako prví a odovzdávajú si ich z generácie na generáciu.

Rada Irwin® Vise-Grip® zahŕňa kompletnú ponuku samosvorných a nastaviteľných klieští, ako aj klieští VDE s certifikátom TÜV.

Kliešte a hasáky značky Irwin® Vise-Grip® nastavujú latku spoľahlivosti, kvality a inovácií. To platí dnes a bude to platiť aj naďalej. Vždy, keď potrebujete kvalitný nástroj, pomôže Vám značka Irwin® Vise-Grip®.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Navštívili ste
Kliešte samosvorné Irwin® The Original™, 12LC, dĺžka 300 mm, kapacita čeľustí 79 mm, veľké čeľuste

Kliešte samosvorné Irwin® The Original™, 12LC, dĺžka 300 mm, kapacita čeľustí 79 mm, veľké čeľuste

Samosvorné kliešte ideálne na aplikácie ako sú upínacie práce a pridržanie.
26 €
2063Kliešte samosvorné
IW_12L3
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia