Kategórie
 
 
 
 
 

Kliešte kombinované VDE 1000 V Irwin®, dĺžka 200 mm, ProTouch™ Grips rukoväte, dlhé čeľuste

0948 948 978Po - Pia: 8:00 - 16:00
Vlastníme certifikát Bezpečného nákupu Naradicko.sk vlastní certifikát SAEC – Bezpečný nákup, ktorý udeľuje slovenská asociácia pre elektronický obchod ako tuzemská autorita pre oblasť elektronického obchodu. Naradicko.sk spĺňa všetky predpisy stanovené touto asociáciou a každoročne musí prejsť novou certifikáciou.
Tento certifikát je zárukou bezrizikového nákupu.
8321
Vaša cena: 22,50 € bez DPH
27 € s DPH
Kód produktu:IW_10505869
Výrobca:Irwin
Záručná doba: 2 roky
EAN:
EAN kód: 5706915058697
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 7 dní
Kombinované kliešte značky Irwin pre bezpečnú prácu s elektrickými zariadeniami pod napätím až 1000 V AC alebo 1500 V DC
+27 b.
Špeciálne ponuky platné iba s kúpou tohoto produktu
Pridať označené ponuky, spolu s Kliešte kombinované VDE 1000 V Irwin®, dĺžka 200 mm, ProTouch™ Grips rukoväte, dlhé čeľuste
Zobraziť viac
Zobraziť menej
  • Kombinované kliešte značky Irwin Vise-Grip® VDE majú úplnú certifikáciu TÜV, GS a VDE, čo znamená, že zaručujú bezpečnosť pri práci s elektrickými zariadeniami pod napätím až 1000 V AC alebo 1500 V DC.
  • Kliešte sú vybavené indukčne kaleným ostrím, ktoré zostávajú dlho ostré.  Kliešte taktiež obsahujú opracované čeľuste pre maximálnu silu zovretia.  Vysoké výrobné štandardy rady VISE-GRIP® sú doložené certifikátmi TÜV/GS.
  • Tenký profil čeľustí umožňuje dosiahnuť do úzkych priestorov a za prekážky.
  • Chrómniklová oceľ prináša vyššiu odolnosť kontaktných a rezných plôch.
  • Možnosť strihania káblov až do priemeru 1,6 mm.
  • ProTouch™ Grips rukoväte bránia pricviknutiu, nešmýkajú sa, zaisťujú vyššie pohodlie a kontrolu a menšiu únavu rúk.

 

Z histórie

Samosvorné kliešte VISE-GRIP® boli vynájdené v roku 1924 kováčom v mestečku DeWitt v Nebraske. Dánsky imigrant William Petersen vynašiel vo svojej kováčskej dielni prvé samosvorné kliešte a začal ich zo svojho voza predávať farmárom a ľuďom z okolitých dedín. Svoj nápad si patentoval a dal mu názov VISE-GRIP®.

Od tejto doby značka VISE-GRIP® získala svetovú povesť jednotky v obore samosvorných klieští.  Základnými hodnotami značky VISE-GRIP® sú inovácie a kvalita. Po týchto nástrojoch, ktoré na každom kroku znovu a znovu dokazujú svoju kvalitu, siahnu remeselníci vždy ako prví a odovzdávajú si ich z generácie na generáciu.

Rada Irwin® Vise-Grip® zahŕňa kompletnú ponuku samosvorných a nastaviteľných klieští, ako aj klieští VDE s certifikátom TÜV.

Kliešte a hasáky značky Irwin® Vise-Grip® nastavujú latku spoľahlivosti, kvality a inovácií. To platí dnes a bude to platiť aj naďalej. Vždy, keď potrebujete kvalitný nástroj, pomôže Vám značka Irwin® Vise-Grip®.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Navštívili ste
Kliešte kombinované VDE 1000 V Irwin®, dĺžka 200 mm, ProTouch™ Grips rukoväte, dlhé čeľuste

Kliešte kombinované VDE 1000 V Irwin®, dĺžka 200 mm, ProTouch™ Grips rukoväte, dlhé čeľuste

Kombinované kliešte značky Irwin pre bezpečnú prácu s elektrickými zariadeniami pod napätím až 1000 V AC alebo 1500 V DC
27 €
Akumulátorové náradie
IW_10505869
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia