Kategórie
 
 
 
 
 

TOP 10 nástrojov z nášho letného výpredaja

Utorok, 11. júl 2017

Vítajte! V tomto článku vám prinášame TOP ponuky akciového náradia, ktoré by ste toto leto nemali prehliadnuť. A už vôbec nie zmeškať. Zľavy na náradie budú aktuálne do 31.8.2017. Či už potrebujete kvalitné ručné alebo elektrické náradie, nástroje na maľovanie alebo špeciálne náčinie do kuchyne, prídete si na svoje. Lacné značkové náradie na vás už čaká.

 

 

Šikovný aku vŕtací skrutkovač

Aku skrutkovač makita akcia

Akumulátorový skrutkovač by nemal chýbať v žiadnej domácnosti. Ak ten váš starý doslúžil, máme pre vás aku skrutkovač Makita s dvojstupňovou prevodovkou v akcii. Má motorovú brzdu pre vyššiu presnosť skrutkovania. Jeho krútiaci moment je nastaviteľný v 18 stupňoch. Rýchloupínacia hlava (vreteno) vám umožní pohodlnú výmenu nadstavcov. LED osvetlenie je samozrejmosťou.

Nabíjanie akumulátora trvá približne 50 minút. Za ten čas stihnete obed aj poobednú kávu. Ak by sa vám však nechcelo čakať, aku skrutkovač Makita vám dodávame s dvomi Li-Ion batériami, takže ich môžete striedať. Všetko spolu s nabíjačkou vám príde v praktickom prepravnom kufríku.

 

Všestranná gola sada „do voza i do koča“

Gola sada Fortum akcia

Či skôr – do garáže i do domácnosti. Gola sada, alebo súprava násuvných a zásuvných kľúčov, má univerzálne využitie. Značka Fortum predstavuje záruku dlhej výdrže, maximálnej funkčnosti i výbornej ergonómie 31-dielnej gola sady.  Čo všetko sa nachádza v odolných kovových kazetách v prenosnom kufríku?

Základom je masívna „nezničiteľná“ račňa Fortum Industrial, ktorá má 48 cementovaných zubov z ocele a predĺženú rukoväť. Zabezpečuje tak využitie vašej sily absolútne naplno. Oceľové hlavice Fortum vám pomôžu zatiahnuť i uvoľniť každú maticu, dokonca aj pokazenú, a to vďaka profilu DYNAMIC DRIVE™. Sada obsahuje aj zásuvné hlavice na skrutky s rovnou a krížovou drážkou či inbusy a torxy.

 

Nitovacie kliešte Fortum akcia

Pevné spoje s nitovacími kliešťami

Nitovacie kliešte Fortum vám pomôžu vytvoriť odolné spoje a vďaka pákovým prevodom vám stačí minimum úsilia. Nitovanie tak nahradí skrutkovanie, spájkovanie či zváranie.

Nitovacie kliešte majú čeľuste z veľmi tvrdej CrMoV ocele. Usadia nity z medi, z hliníka i z ocele s priemerom od 2,4 mm do 4,8 mm. Konštrukcia s antivibračnou ochranou a ergonomickou rukoväťou vám zabezpečí dlhodobé pohodlie pri práci. Čo viac si priať?

 

Upínacia svorka Hultafors akcia

Jednoduchá, ale pevná upínacia svorka

Jej špeciálna konštrukcia umožňuje ovládanie iba jednou rukou. Má upínaciu silu 100 až 120 kg. S rýchloupínacou svorkou Hultafors sa dostanete aj do obmedzeného priestoru, pretože má stenčenú prednú časť ramena.

Telo svorky je vyrobené z pevného nylonu, ktorý je navyše vystužený sklenými vláknami. Čeľuste tvoria chrániče z vrúbkovanej gumy, aby nepoškodili povrch upínaného materiálu.

 

Zverák York akcia

Kvalitný zverák do vašej dielne

Potrebujete opracovávať masívny materiál a nemáte ho ako prichytiť? V tom prípade by sa vám hodil zverák značky York.

Pevné čeľuste z kvalitnej ocele, vratidlo s bezpečnostnými koncovkami a presné valcové vedenie zabezpečujú pevné zovretie a vysokú bezpečnosť pri práci. Náradie má dokonca aj otočnú základňu s polohovacími skrutkami.

 

Ručne kovaná sekera zo švédskej ocele

Sekera Hultafors akcia

Je aj pre vás dôležitá kvalita a bezpečnosť? Pri práci s drevom sa môže stať nepekný úraz úplnou náhodou. Tak prečo by ste pravdepodobnosť nehody ešte zvyšovali s nekvalitným nástrojom? Sekery Hultafors sú vyrábané postupným kovaním (t.j. postupne sa zvyšuje hustota ocele), aby výrobca zabezpečil vysokú odolnosť. Porisko je zas z kvalitného dreva orechovca bieleho.

A kedy sa najlepšie pracuje s drevom? Počas teplých a suchých mesiacov. Na prvý pohľad neuveriteľná námaha v týchto teplách. Na druhej strane príležitosť vyformovať postavu do plaviek, aby ste nemuseli zaťahovať brucho, a tiež opáliť sa ešte pred letnou dovolenkou pri mori. Nechcete predsa vyzerať ako riaditeľ vápenky, že? :) Nezabudnite dodržiavať pitný režim!

 

Ručná i elektrická diamantová brúska na nože

Elektrická brúska ChefsChoice akcia

Čo si predstavíte, keď vidíte slovo grilovačka? Už cítite vôňu pečeného mäska, že? Ale pred tým, ako tá chvíľa nastane, treba mäso predsa pripraviť. A na to potrebujete ostré nože. V kuchyni niet ostrejšieho nebezpečenstva ako tupé nože.

Diamantové brúsky Chef´s Choice sú absolútnou špičkou vo svete brúsok na nože. Využívajú ich svetoví kuchári. Tak prečo ju nedopriať aj vašej svetovej kuchárke, ktorú máte doma?

Elektrická diamantová brúska má v prvom a druhom stupni kužeľové kotúče so 100%-ným diamantovým povrchom. V treťom stupni sa nachádza revolučný leštiaci kotúč. Pár sekúnd stačí, aby rezná hrana noža získala perfektnú ostrosť.

Pokiaľ chcete lacnejšiu alternatívu diamantovej brúsky, je tu aj ručné riešenie. Ručná diamantová brúska využíva technológiu Criss-Cross™. 100%-tné diamantové kotúče tak brúsia  súčasne do a z ostria noža. Vzniká tak perfektne ostrá oblúkovo tvarovaná rezná hrana.

 

Maliarsky valček Wagner akcia

Moderný striekací systém a maliarsky valček

Ak ste nestihli vymaľovať na jar, nepremeškajte letnú sezónu. Na jeseň môže byť už príliš vlhko na to, aby farba rýchlo uschla. A ako vymaľovať rýchlo a efektívne vnútri i na záhrade? So sofistikovaným náradím značky Wagner.

Ručný maliarsky valček Wagner sa podobá na klasické valčeky. Na rozdiel od nich má však pumpu a nasávací nadstavec, ktorý vám umožní nasať farbu priamo z vedra. Farbu potom viete automaticky dávkovať pomocou jediného gombíka.

 

Striekací systém Wagner akcia

 

Striekací systém Wagner je perfektný na ploty, záhradný nábytok, vonkajšie steny domu a pod. Hodí sa aj na použitie vnútri, ak viete dostatočne vyvetrať maľované priestory.

Striekací systém tiež nasáva farbu priamo z vedra. Vďaka výkonnej X-BOOST turbíne nemusíte farbu ani riediť. Sami si nastavíte prietok pre vašu optimálnu rýchlosť práce. Taktiež si viete nastaviť smer trysky. Sofistikované zariadenie má dokonca samočistiaci systém, ktorý vyčistí čerpadlo a hadicu za niekoľko minút.

 

Tieto nástroje sme pre vás vybrali, lebo veríme, že sú dostatočne kvalitné, aby vám uľahčili život a pomohli pri práci v domácnosti, na záhrade, prípadne v dielni. Nezabúdajte, že zľavy trvajú len do konca augusta. Prajeme vám krásne leto a užite si dovolenku!

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia