Kategórie
 
 
 
 
 

Perfektné tipy na vianočné darčeky pre všetkých mužov vo vašom živote

Pondelok, 11. december 2017
Perfektné tipy na vianočné darčeky pre všetkých mužov vo vašom živote

Milé dámy, posledný blog v roku sme sa rozhodli venovať práve vám. Hľadáte tip na darček pre otca či brata, pre manžela či priateľa, alebo dokonca strýka z tretieho kolena? Pripravili sme pre vás nápady na darčeky ideálne pre chlapov. Objednajte všetko online a vyhnite sa davom i predvianočnému zhonu! Praktické darčeky pod stromčekom potešia domácich majstrov, ale aj ostatných, ktorí sa radi starajú o dom, záhradu a pohodlie svojej rodiny.

 

Už dlho sa zamýšľate nad tým, čo kúpiť priateľovi, manželovi, otcovi alebo bratovi na Vianoce? A pritom si stačí položiť správne otázky. Čo radi robia? Kde trávia čas? Čo by ich potešilo, ale sami by si to možno nekúpili?

 

Nápady na vianočné darčeky pre domáceho kutila

Aj vy máte v domácnosti chlapa, ktorý stále niečo majstruje, opravuje a vyrába? Nič ho nepoteší viac ako šikovné náradie. Najskôr si však zistite, čo mu chýba. Píla, brúska, vŕtačka alebo čosi iné? Možností je veľa. Našťastie pre vás, sme náradie v e-shope kategorizovali a popísali tak, že sa v ňom nestratíte.

Vyberáte si medzi sieťovým a aku náradím? Možno vám pri rozhodovaní pomôže náš článok o ich výhodách a nevýhodách. Aspoň v skratke: Akumulátorové náradie je mobilnejšie a ľahšie, ale spravidla nevydrží pracovať tak dlho a tak intenzívne ako to sieťové, ktoré má trvalý prísun elektrickej energie. Všetko však závisí od parametrov konkrétneho náradia. Dnes už existujú aku nástroje, ktoré plnohodnotne nahradia ich sieťové varianty.

aku vŕtačka pod stromček

Pri výbere správneho nástroja vám pomôže aj náš blog. Zistite napríklad, ako si vybrať tú najlepšiu aku vŕtačku alebo vŕtacie kladivo, prípadne silnejší kaliber v podobe sekacieho alebo búracieho kladiva. Taktiež vám poradíme, ktoré parametre zvážiť pri výbere uhlovej brúsky či ako si zvoliť elektrickú pílu na konkrétne účely.

K výberu náradia presne podľa vašich predstáv poslúži filter produktov. Ak budete aj potom stále váhať, radi vám poradíme telefonicky.

 

Tipy na vianočné darčeky pre umelca

Druhý tip domáceho majstra, tzv. umelec, sa rád zatvorí na dlhé hodiny do svojej dielne a nerušene pracuje. Samozrejme, že pri svojej práci využíva aj elektrické náradie (brúsku, frézu či pílu), no v prvom rade preferuje ručné náradie. Či už renovuje starý nábytok alebo vyrába úplne nové kúsky od základu, nesmie chýbať kladivo, hoblík, dláto či zverák. Znovu vám odporúčame vysliediť, či mu v dielni niečo nechýba.

ručné náradie

 

Originálne darčeky pre technických nadšencov

Chlapov, ktorí milujú technické vychytávky, potešia šikovné bezdotykové spotrebiče do domácnosti alebo napríklad vodný filter, ktorý rapídne zvyšuje kvalitu pitnej vody.

A ak ste požehnaná chlapom, ktorý dokáže variť či grilovať, tak perfektný darček už nemusíte hľadať. Máme pre vás brúsky na nože, ktorými by nepohrdol ani profi šéfkuchár. Pozrite si prehľad a porovnanie rôznych typov brúsok, aby ste vybrali tú najlepšiu.

 

Najkrajší vianočný darček pre záhradkára

Ak máte doma chlapa, ktorý rád trávi čas v záhrade, zabaľte mu pod stromček kvalitné záhradné náradie. Vyberte si spomedzi značkových záhradných nožníc na trávu, kríky či živý plot. Na blogu vám poradíme aj s výberom správnej kosačky. A pokiaľ doma kúrite drevom alebo máte krb, reťazová píla či obyčajná sekera je vhodný darček pre otca, brata či vášho partnera.

sekera pod stromček

 

Dúfame, že vám naše vianočné tipy na darčeky pomohli. Už len vybrať konkrétny kúsok a objednať. Ale poponáhľajte sa, aby ho pošta či kuriéri stihli doručiť do Vianoc!

Pokiaľ ste nenašli nič relevantné medzi našimi nápadmi, chlapovi vždy môžete kúpiť oblečenie, kozmetiku, knihu alebo elektroniku. Potešia sa najmä praktickým darčekom. Ale čo je najdôležitejšie, nech už darujete čokoľvek, najkrajšie je, že je to z lásky.

Prajeme vám krásne sviatky plné pohody. :)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia